Rodyti kainas su PVM
Krautuvų paieška
Krautuvo nr.: Tipas: Galia: Kėlimo aukštis:
NAUJI KRAUTUVAI

Universalus ir daugiafunkcis „Combilift“ įrangos dizaino modelis, vienoje transporto priemonėje sujungia šakinio krautuvo su atsvara, šoninio krautuvo ir sunkvežimio, skirto judėti itin siaurais tarpais (VNA), privalumus.

Daugiafunkciai „Combilift“ krautuvai gali būti pritaikyti pagal jūsų paraišką ir pageidaujamą kuro tipą. Galimybė dirbti tiek viduje, tiek lauke pašalinama keleto skirtingų sunkvežimių poreikį, kuris optimizuoja parko dydį, padidina sandėliavimo vietą bei saugumą ir gerina bendrą efektyvumą.


Plačiau...

Skirti atlaikyti dideles apkrovas, „Combilift“ šoniniai krautuvai sukurti užtikrinti patikimą darbą ir išskirtinį manevringumą. Keltuvo kėlimo galios depazonas siekia nuo 2500 kg iki 8000 kg. Taip pat, judėjimo itin siaurais tarpais sistemos - daro šiuos universalius įrenginius nepralenkiamus.

Aprūpinti puikia ergonomika, ištverme bei greičiu, reikalingais erdviose vietose, bei integruota atraminė platforma, kuri užtikrina neprilygstamą stabilumą transportavimo metu.


Plačiau...

„Combilift“ elektrinių krautuvų asortimentas yra ekonomiškas ir saugus pasirinkimas darbui itin siaurose erdvėse. Krautuvo kėlimo pajėgumas, iki 1500 kg, daro jį universaliu darbui viduje ir lauke. „Combilift“ produktai sukurti darbui įvairiose sąlygose, nuo mažų iki vidutinių sandėlių ar specialiaus pritaikymo.

Krautuvai gali būti naudojami tvarkyti standartinius padėklus ar dideles ir nepatogias apkrovas. „Combilift“ krautuvai yra suprojektuoti, naudojant užpatentuotas bei apdovanojimus pelniusias technologijos, atsižvelgiant į operatoriaus regėjimo lauką, bendrą saugos ir efektyvumo principą.


Plačiau...

„Combilift“ šoninių laikiklių ir mobiliųjų pastolių asortimentas užtikrina saugius ir efektyvius sprendimus, net itin ekstremaliose apkrovos valdymo situacijose. Paskirstymas, laivyba, aviacija, plieno gamyba, vėjo jėgainės ir surenkamasis betonas - šiems keltuvams nėra pernelyg didelių ar sunkių apkrovų.

Ekonomiškas, itin manevringas ir puikiai pritaikomas, novatoriškas „Combi SC“ serijos dizainas sujungia galingumą ir patikimumą. Skirtingai nei panašioms technologijoms būdinga, keltuvas itin efektyviai naudoja degalus ir gali veikti prastoje vietovėje, nereikalaujant brangių armatūrų.

Galmybė keltuvą apkrauti nuo žemės paviršiaus, užtikrina didesnį saugumo lygį. Sumažintas darbuotojų priekabose poreikis ir leidžia pašalinti dagiau su aptarnavimu bei gamyba susijusių pažeidimų.


Plačiau...

„Combi-RT“ buvo specialiai sukurtas siekiant patenkinti griežtus paukštienos pramonės poreikius. Tačiau įspūdingas jų valdymas ir patikima konstrukcija daro šį keltuvą vertingu darbo įrankiu, bet kokioje žemės ūkio veikloje.

Didelės padangos, triratė važiuoklė su visais varomais ratais ir diferencialo blokais suteikia „Combi-RT“ kompaktišką apsisukimo ratą ir puikų sukibimą su grubiu reljefu. Didelė, 300 mm, prošvaisa užtikrina minimalų šiukšlių sukėlimą. Itin sklandžiai veikiantys valdymo įtaisai leidžia tyliau ir rafinuočiau dirbti su gyvuliais.


Plačiau...

„Combilift Aisle-Master“ yra itin novatoriškas, jungiantis kelių skirtingų įrenginių savybes ir užtikrinantis šakinio krautuvo su atsvara ir VNA krautuvo eksploatacines savybes.

„Aisle-Master“ veikia iki 1,6 metrų pločio erdvėje ir vertikaliai pasiekia iki 15 metrų -  kairėje, dešinėje ir priekyje.

Tvirta konstrukcija ir didelio našumo ratai leidžia „Aisle-Master“ veikti lauke su ne itin gera paviršiaus danga. Tad nereikia dvigubo kėlimo, sumažinamas parko dydis ir pagerinamas keltuvo greitis.

Ergonomiškas dizainas užtikrina maksimalų efektyvumą ir patogumą.


Plačiau...