Rodyti kainas su PVM
Krautuvas Combi-C5000XLE
  padidinti


Produkto vertinimas 5.0 pagal 1 įvertinimą

Combilift XLE: pilnai elektrinis, su visų varančiųjų ratų pavara, 4 krypčių krautuvas

Naujasis XLE turi aukštą prošvaisą, dideles, amortizuojančias priekines ir galines padangas, bei erdvią kabiną, tai leidžia užtikrinti sklandų bei komfortišką įrenginio valdymą net dirbant ant ne itin lygaus reljefo.

Naujasis Combilift C5000XLE modelis, tai atsakas į augančią elektra varomos įrangos paklausą. Šis 4 krypčių krautuvas apjungia nulinę emisiją ir našų darbą, tad yra puikiai pritaikomas įvairioms pramonės šakoms.

C5000XLE modelis, tai derinys tarp pažangių technologijų ir jo pirmtakų funkcinių savybių. Šis įrenginys yra aprūpintas patentuota visų varančiųjų ratų pavara, kuri sumažina padangų nusidėvėjimą ir svyravimus, bei patobulinta stabdžių sistema. Taip pat, krautuvas padengtas grūdintais, ekologiškais vandens pagrindo dažais, tad sumažinamas lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis.

 

Draugiškas Aplinkai

Elektriniai krautuvai išskiria nulinę emisiją. Tai ne tik naudinga aplinkai, bet ir netoliese esantiems darbuotojams, nes suskystintų dujų ar dyzelinių krautuvų išmetamos dujos dažniausiai kaupiasi patalpose, kuriose nėra tinkamos ventiliacijos.

 

Jokios Triukšmo Taršos!

Triukšmo tarša gali neigiamai paveikti žmonių sveikatą ir gerovę, bei laukinę gamtą. Tyli darbo aplinka yra vertinama ne tik darbuotojų ar lankytojų, bet ir netoliese įsikūrusių gyventojų ar įmonių.

Elektriniai krautuvai yra kur kas tylesni nei dujiniai ar dyzeliniai, tad yra patogesnis sprendimas eksploatacijai uždarose patalpose.

 

Sumažintos Priežiūros Išlaidos

Elektriniuose Combilift ET serijos krautuvuose, skirtingai nei dujiniuose arba dyzeliniuose, nėra variklio ar transmisijos, tad sumažinamos įrenginio priežiūros išlaidos. 

 


Keliamoji galia: 5000 kg
Kėlimo aukštis: 4040 mm
Strėlės aukštis min.: 2990 mm
Šakių ilgis: 1200 mm
Padangos: Superelastinės
Akumuliatorius: 80V/700Ah
Pakrovėjas: -
Kita: Naujos technologijos „Eco-Steer“ sistema, visų varančiųjų ratų elektrinė traukos kontrolė, ypač didelė kabina, daugiakryptis valdymas, padidinta prošvaisa

Combi-XLE

Daugiau informacijos:
mob. tel. +370 5 2432146
el. paštu: pakrovejai@dominga.lt