Pradinis » Technologinė įranga » WINTERSTEIGER. Siauros prapjovos rėminės, juostinės staklės.
WINTERSTEIGER. Siauros prapjovos rėminės, juostinės staklės.
  padidinti


WINTERSTEIGER yra žinomas dėl pažangios plono pjovimo technologijos, kuri visame pasaulyje naudojama gaminant lameles. Plonas plyšys, didžiausias tikslumas, klijuojamas paviršius ir lamelių apdorojimas be papildomų žingsnių yra pagrindiniai naudotojų privalumai. Gaminant lameles nuo 1 mm storio, naudojami WINTERSTEIGER plono pjovimo medienai sprendimai. Tarp klientų – inžinerinių grindų, durų ir langų, daugiasluoksnių lentų, pieštukų, muzikos instrumentų ir kt.

Produktų liniją sudaro plono pjovimo rėminiai pjūklai ir plono pjovimo juostiniai pjūklai, įskaitant apdorojimą prieš srovę ir pasroviui, ašmenų galandimo staklės, karbido ir Stellite® pjūklų geležtės bei klijavimo ir presavimo technologijos.

WINTERSTEIGER kūrimo ir gamybos pjūklai garantuoja geriausią mašinos ir įrankio veikimą. Plono pjovimo pjūklai ir plono pjovimo technologija puikiai suderinti vienas su kitu. Platus gaminių asortimentas su skirtingomis pagrindo medžiagomis, dantų žingsniais ir įpjovomis, taip pat Stellite® ir karbido antgaliais versijas galima naudoti tiek šlapiam, tiek sausam pjovimui.

Nesvarbu, ar tai pusiau automatinė, ar visiškai automatinė sistema, WINTERSTEIGER turi tinkamą sprendimą dėl „defektų ir remonto medienos kosmetikos“!