Pradinis » Technologinė įranga
Technologinė įranga

Kvalifikuotai mūsų įmonės komandai visada bus malonu prisidėti savo žiniomis ir patirtimi prie Jūsų vykdomo projekto.
Remdamiesi savo įvairiapuse patirtimi, mes galime pasiūlyti pačius geriausius sprendimus
Jums.
Šiame skyriuje galite pamatyti ir įvertinti mūsų galimybes ir atliktus darbus.

logo_header

Oro valymo, drėkinimo, filtrų sistemos. Projektuojame ir montuojame filtrų ir dulkių nutraukimo sistemas. Tiekiame atsargines dalis.
LBR SmartFilter sistema sujungia pirmaujančias filtravimo technologijas taip, kad pagerintų oro kokybę, sumažintų eksploatavimo išlaidas ir saugesnę darbo vietą. Jutikliai ir valdikliai stebi svarbiausius komponentus, kad sistema veiktų patikimai ir efektyviai. Kartu su nuotolinio stebėjimo, aptarnavimo ir palaikymo abonementais esate pasirengę kontroliuoti savo pramoninį oro filtravimą.

Siūlome stipriausias rinkoje modulinės konstrukcijos konvejerių sistemas. Sistema transportuoja visais laipsniais, įskaitant vertikalias sistemas. Šie produktai gabena ekologišką visų formų biomasę, biokurą, medienos atliekas ir kt.

grecon log

GreCon siūlo jums gaisro prevencijos sprendimus daugeliui skirtingų pramonės procesų. Tai apima tokias pramonės šakas kaip mediena, biomasė, metalas, pakavimas ir farmacija, kurios yra tik keletas pramonės šakų, apsaugotų GreCon kibirkščių aptikimo ir gesinimo sistemomis.

vecoplan
Medienos atliekų smulkintuvas VAZ 145/135 su padavimo stalu 55 kw
Įvairaus dyžio ir skirtingų rūšių medienos atliekų smulkinimui

Medžio atliekų sandėliavimo talpos nuo 40 m3 iki 600m3.
Automatinės puspriekabių pakrovimo sistemos , pakrovimo greitis   80m3/h


Pas mus rasite įvairius, drėgmei palaikyti skirtus produktus, tokius kaip:
- Drėkinimo sitemų dalys, aukšto spaudimo purkštukai: našumas nuo 1 l/h.
- Danfoss Nessie aukšto spaudimo siurbliai PAH, solenoidiniai vožtuvai VDHT. 
- Stotelės, filtrai.


Drėgmės matavimo technologija, skirta neardomam medžiagų drėgmės matavimui, yra esminis sėkmės veiksnys daugelyje pramonės šakų. Tas pats pasakytina apie patikimą drėgmės ir temperatūros matavimą. Nuo 1996 metų merlin® siūlo aukščiausio techninio lygio specializuotus drėgmės matuoklius „Made in Austria“ pramonei, prekybai ir galutiniams vartotojams:
- Medžiagų drėgmės matavimas (mediena, popierius, pastato drėgmė ir kt.
- Drėgmės matavimas
- Biomasės matavimas
- Išoriniai jutikliai išplėstinėms matavimo galimybėms, pvz. Drėgmė, CO2 ir kt.


WINTERSTEIGER yra žinomas dėl pažangios plono pjovimo technologijos, kuri visame pasaulyje naudojama gaminant lameles. Plonas plyšys, didžiausias tikslumas, klijuojamas paviršius ir lamelių apdorojimas be papildomų žingsnių yra pagrindiniai naudotojų privalumai.

Timberoll - juostos, pasižyminčios dideliu lankstumu, išskirtiniu važiavimo tiesiškumu, maksimaliu plokštumu ir storio vienodumu, naudojamos medienos apdirbimo pramonėje plačių ir siaurų juostų šlifavimo-kalibravimo staklėse, briaunų šlifavimo staklėse, planavimo ir šepečiu šlifavimo staklėse. Diržai yra įvairių konstrukcijų, gumos tipų / kietumo ir viršutinių šoninių raštų, kad padengtų visus dydžius ir pritaikymo sritis.