Pradinis » Miško technika
Miško technika

Kesla skaldos rangovo poreikiai yra įstatymas. Suprantame, kad kiekvienas rangovas nori efektyviai gaminti aukštos kokybės skiedras be ilgų prastovų. Todėl savo smulkintuvuose investavo į pažangiausias technologijas, užtikrinančias vienodai gerą skaldos kokybę, puikų smulkintuvo prieinamumą ir lengvą kasdienę priežiūrą.

Kesla forest trailer

Plačiau...

ROTTNE H serijos miško technika, tai mašinos derinančios dideles darbo apimtis, patikimumą bei nesudėtingą techninį aptarnavimą. Ratinės medkirtės ROTTNE puikiai tinka retinimams ar einamiems kirtimams, bei plynam iškirtimui.

Rottne H8D Rottne H11D Rottne h11d 

Plačiau...

ROTTNE patobulintas kabinos dizainas leido žymiai sumažinti vibraciją ir juntamus smūgius, taip pat užtikrinant sklandesnį medvžės krano darbą bei valdymą.

Ypač tinka šlapiems miškams Lietuvoje. Erdvi, ergonomiška kabina. Greitas, galingas ir lengvai naudojamas manipuliatorius. Didelė įvairovė papildomos įrangos.

Rottne f10d  Rottne F11D  Rottne F13D  Rottne F15D

Rottne f18d  Rottne F20D  Rottne F15D offroad chassis  Rottne F18 offroad chassis

Plačiau...

Pasikeitus miško priekabų registravimo tvarkai Lietuvoje, Kesla priekabos ir toliau gali būti registruojamos, turėti valstybinius numerius bei dalyvauti eisme bendro naudojimo keliuose.

Jau daugiau nei 60 metų KESLA yra miško technikos, skirtos kirtimo darbams, novatorius.

KESLA siūlo didelį medienos krautuvų, priekabų, ir priedų, lengvai pritaikomų traktoriams pasirinkimą, skirtą efektyviam medienos kirtimui tiek profesionaliems medkirčiams, tiek miškų savininkams.

 Kesla loader

Plačiau...

Patikimi griebtuvai ir giljotininės galvutės, puikiai tinka įvairiems miško valymo ar retinimo darbams, medienos ar bioenergijos tvarkymui.

Kesla grapple  Naarva K20 

Plačiau...

KESLA manipuliatoriai - universali ir ekonomiška miško technika, apjungianti naujausias technologijas bei aukščiausios kokybės komponentus ir medžiagas.

Šie manipuliatoriai pritaikyti darbui esant stipriam nusidėvėjimui ir ekstremalioms sąlygoms. Gamybos metu, kiekvienas įrenginys griežtai tikrinamas remiantis tarptautine kokybės užtikrinimo programa.

Kesla 6H series harvester's crane Kesla 500 series forwarder's crane Kesla skidder crane 700R series

Plačiau...

KESLA siūlomas kirtimo galvučių asortimentas yra bene didžiausias rinkoje, apimantis nepertraukiamo ir ciklinio kirtimo galvutes, specialius modelius eukalipto kirtimui, bei kombainų rinkinius, skirtus montuoti ant ekskavatoriaus pagrindo.

 

 KESLA kesla rh kesla 14rh

Plačiau...

WOODCRACKER konstrukcija ir pritaikomumas supaprastina įrenginio valdymą ir montavimą, užtikrinant efektyvų darbą. Taigi, šie medienos skaldytuvai yra lengvai pritaikomi įvairiems tikslams, pradedant medžių kirtimu, medienos frezavimu ir apdirbimu, baigiant dirvos paruošimu ir poskiepių šalinimu.

Woodcracker L700

Plačiau...