Pradinis » Miško technika
Miško technika

ROTTNE H serijos miško technika, tai mašinos derinančios dideles darbo apimtis, patikimumą bei nesudėtingą techninį aptarnavimą. Ratinės medkirtės ROTTNE puikiai tinka retinimams ar einamiems kirtimams, bei plynam iškirtimui.

Rottne H8D Rottne H11D Rottne h11d 

Plačiau...

ROTTNE patobulintas kabinos dizainas leido žymiai sumažinti vibraciją ir juntamus smūgius, taip pat užtikrinant sklandesnį medvžės krano darbą bei valdymą.

Ypač tinka šlapiems miškams Lietuvoje. Erdvi, ergonomiška kabina. Greitas, galingas ir lengvai naudojamas manipuliatorius. Didelė įvairovė papildomos įrangos.

Rottne f10d  Rottne F11D  Rottne F13D  Rottne F15D

Rottne f18d  Rottne F20D  Rottne F15D offroad chassis  Rottne F18 offroad chassis

Plačiau...

Profesionaliam ir efektyviam medienos tvarkymui KESLA siūlo platų smulkintuvų asortimentą: priekabos arba ant sunkvežimio montuojamą modelį.

KESLA medienos smulkintuvų savybės užtikrina, jog ši miško technika bus patvari bei patikima net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.

Kesla C645 Kesla C860

Plačiau...

Jau daugiau nei 60 metų KESLA yra miško technikos, skirtos kirtimo darbams, novatorius.

KESLA siūlo didelį medienos krautuvų, priekabų, ir priedų, lengvai pritaikomų traktoriams pasirinkimą, skirtą efektyviam medienos kirtimui tiek profesionaliems medkirčiams, tiek miškų savininkams.

Kesla forest trailer  Kesla loader

Plačiau...

Patikimi griebtuvai ir giljotininės galvutės, puikiai tinka įvairiems miško valymo ar retinimo darbams, medienos ar bioenergijos tvarkymui.

Kesla grapple  Naarva K20 

Plačiau...

KESLA manipuliatoriai - universali ir ekonomiška miško technika, apjungianti naujausias technologijas bei aukščiausios kokybės komponentus ir medžiagas.

Šie manipuliatoriai pritaikyti darbui esant stipriam nusidėvėjimui ir ekstremalioms sąlygoms. Gamybos metu, kiekvienas įrenginys griežtai tikrinamas remiantis tarptautine kokybės užtikrinimo programa.

Kesla 6H series harvester's crane Kesla 500 series forwarder's crane Kesla skidder crane 700R series

Plačiau...

KESLA siūlomas kirtimo galvučių asortimentas yra bene didžiausias rinkoje, apimantis nepertraukiamo ir ciklinio kirtimo galvutes, specialius modelius eukalipto kirtimui, bei kombainų rinkinius, skirtus montuoti ant ekskavatoriaus pagrindo.

 

 KESLA kesla rh kesla 14rh

Plačiau...

WOODCRACKER konstrukcija ir pritaikomumas supaprastina įrenginio valdymą ir montavimą, užtikrinant efektyvų darbą. Taigi, šie medienos skaldytuvai yra lengvai pritaikomi įvairiems tikslams, pradedant medžių kirtimu, medienos frezavimu ir apdirbimu, baigiant dirvos paruošimu ir poskiepių šalinimu.

Woodcracker L700

Plačiau...

Montuojame miškovežių įrangą ant įvairias modifikacijas turinčių automašinų važiuoklių, bei priekabų bazių.

Kesla priekaba

Plačiau...

KESLA City kranas yra tvirtas ir patvarus, šis daugiafunkcis įrankis yra greitesnis nei tradicinis krovininis kranas. Paprastai naudojamas perdirbimui, medžiagų tvarkymui ar statybvietėse.

Kesla City straight-boom crane Kesla City Z-cranes Kesla proSTABILITY control system 

Plačiau...