Rodyti tik prekes sandėlyje
Rodyti tik akcijines prekes
Rodyti kainas su PVM
SANDARINIMO VIRVĖS
Storis Vidinis diametras Paklaida FiltruotiTemperatūrinis atsparumas: -30C iki +100C. Kietumas 70Sh.
Geras cheminis atsparumas mineralinei alyvai ir tepalams, hidrauliniams tepalams H, HL, HLP, HVLP, nedegiems hidrauliniams skysčiams HFA, HFB, HFC apytiksliai iki +50
C ir vandeniui max iki +80C.
Salnikai manžetai riebokšliai
RIEBOKŠLIAI SALNIKAI riebokslis salnikas riebokšlių parinkimas

Plačiau...

Temperatūrinis atsparumas: -15⁰C iki +200⁰C.
Geras cheminis atsparumas mineralinei ir sintetinei alyvai, mineraliniams ir sintetiniams tepalams, variklio, transmisijos ir ATF alyvai iki +150⁰C, kurui, nedegiam hidrauliniam skysčiui HFD, alifatiniams, aromatiniams ir chlorintiems angliavandeniliams, vandeniui iki max +80⁰C. Puikius cheminis atsparumas orui, ozonui, senėjimui ir plačiam cheminių medžiagų spektrui. Labai mažas dujų pralaidumas, dėl to puikiai tinka vakuumui.
ebokšlių parinkimas

Plačiau...

Silikono temperatūrinis atsparumas: -55⁰C iki +200⁰C
Geras atsparumas vandeniui (iki +100⁰C), alifatinei ir variklių alyvai, gyvulinei ir augalinei alyvai bei riebalams. Silikonas neatsparus kurui, aromatinei mineralinei alyvai, garui (trumpalaikis iki +120⁰C), silikoninei alyvai ir tepalams, rūgštims ir šarminiams junginiams.
RIEBOKŠLIAI SALNIKAI riebokslis salnikas riebokšlių parinkimas

Plačiau...

Temperatūrinis atsparumas: -45⁰C iki +130⁰C
Geras atsparumas karštam vandeniui ir garui, plovikliams, kalio šarmo tirpalams, silikoninei alyvai bei tepalui, daugumai polinių tirpiklių, praskiestoms rūgštims ir chemikalams, taip pat didelis atsparumas ozonui. EPDM medžiaga visiškai netinka naudoti visus mineralinės alyvos produktus (lubrikantus, kurą).
RIEBOKŠLIAI SALNIKAI riebokslis salnikas riebokšlių parinkimas

Plačiau...