GILJOTINOS

Giljotininė galvutė Kesla 19GX skirta mažų medelių kirtimo ir krovimo darbams. Jos tvirta konstukcija ir valdymo sistema užtikrina tvirtumą ir patikimumą.

Plačiau...

Naarva taktinės kombainų galvutės yra patikimos ir efektyvios kombainų galvutės, skirtos pirmajam retėjimui. Jie buvo sukurti specialiai kranams, naudojamiems žemės ūkio traktoriuose ir mažuose ekskavatoriuose.

Plačiau...

Naarva E modeliuose buvo sumontuoti akumuliaciniai griebtuvai, kurie žymiai padidina smulkios medienos ruošos produktyvumą.

Plačiau...

Naarva K modeliai – tai patikimi kirtimo galvutės ir krovimo griebtuvo deriniai. Jie tinka visų rūšių valymo ir retinimo darbams. Naarva kirtimo galvutė greitai sumontuojama vietoje krano krovimo griebtuvo ar kombaino galvutės be papildomos hidraulikos ar žarnų.

Plačiau...

Naarva H60 skirstytuvas gali būti tvirtinamas prie žemės ūkio traktoriaus trijų taškų tvirtinimu arba, pavyzdžiui, ant miško priekabos. Skaldymo įtaisas gali būti pakeltas prie atraminės kojos, todėl paruoštos malkos patenka tiesiai į maišą. Keturių fazių padalijimas atliekamas vienu smūgiu iki 24 vnt. Rąsto ilgis gali būti 62 cm, o skersmuo iki Ø60 -70 cm.

Plačiau...

Naarva šakniavaisiai, skirti sodinukų stovams valyti ar nepageidaujamai augmenijai atsikratyti. Uprooter savo nasrais įspaudžia nepageidaujamus sodinukus tarp gumų ir išrauna juos iš žemės. Proceso metu išdžiūvusios ir lūžusios šaknys neleidžia augti naujiems nepageidaujamiems augalams.

Plačiau...