Privatumo politika

Privatumo politika

Kaip renkame asmeninę informaciją apie jus:

Pirkėjų aptarnavimas

Pirkėjus aptarnaudami mūsų darbuotojai stengiasi visada tinkamai atsakyti į Jūsų klausimus, todėl galime teirautis apie Jūsų asmeninius duomenis, pavyzdžiui, vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą ar telefono numerį. Tokia informacija bus naudojama tik siekiant kuo išsamiau ir aiškiau atsakyti į jums iškilusius klausimus.

 Ypatingi pasiūlymai, nuolaidos ir garantijos

Jei užsiregistruosite norėdami gauti specialių mūsų pasiūlymų ar kitokios reklaminės medžiagos, galime užduoti jums kelis klausimus. Tokiu būdu renkame informaciją apie didesnio susidomėjimo sulaukusius mūsų pasiūlymus, kad galėtume į juos atsižvelgti ateityje. Pildydami prekės garantinio aptarnavimo dokumentus taip pat galite pateikti asmeninės informacijos.

Visą Jūsų pateiktą informaciją naudojame tik šiame Privatumo politikos dokumente nurodytais būdais. Pateikdami mums asmeninės informacijos sutinkate, kad galime ja naudotis vienu ar keliais šiame Privatumo politikos dokumente nurodytais būdais.

Ką darome su jūsų pateikta informacija

Įsipareigojame neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims.
Kartais mums tenka samdyti paslaugas teikiančias įmones ir pasidalyti su jomis reikiama informacija, kad suteiktos paslaugos būtų kuo kokybiškesnės tiek jums, tiek mums. Pavyzdžiui, prekių siuntimas­. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti. Mūsų pirkėjų duomenų saugumo reikalavimas keliamas visiems su mumis dirbantiems paslaugų teikėjams.

Rinkodara

Suteikdami asmeninę informaciją taip pat suteikiate mums leidimą susisiekti su jumis paštu, telefonu ar el. paštu tiesioginės rinkodaros tikslais.
Stengiamės siųsti tik galinčią jus sudominti informaciją: apie ypatingus pasiūlymus, kainas,  naujienas ir paslaugas parduotuvėje. Bet kuriuo metu galite atsisakyti šių žinučių spustelėję mūsų atsiųsto el. laiško apačioje esančią nuorodą „Atsisakyti naujienlaiškio“. 
Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais, nenurodydami nesutikimo motyvų, taip pat raštu prašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis.

Susisiekti galite:

Tel. +370 5 232 22 31

El. paštu: info@dominga.lt

Stengiamės kuo greičiau atsakyti į visas jūsų užklausas. 

Šios Privatumo politikos taisyklės gali būti keičiamos, todėl rekomenduojame jas periodiškai perskaityti, kad susipažintumėte su pakeitimais.