Rodyti tik prekes sandėlyje
Rodyti tik akcijines prekes
Rodyti kainas su PVM
DUPLOMATIC AUTOMATIONSukurti sunkiam tekinimui, dėl didelio skersmens movų, šie bokšteliai atlaiko didelį standumą ir apkrovą.

Plačiau...

Optimizuoti sprendimai visoms CNC tekinimo staklėms, užtikrinantys didelį tekinimo darbų našumą ir pilną mechaninį pakeičiamumą. Su galimybe modernizuoti naudojant modulinius įrankius.

Plačiau...

Varomųjų įrankių moduliai, montuojami ant autonominių bokštelių, vienu sprendimu leidžia integruoti tiek tekinimo, tiek sukantį įrankį.

Plačiau...

Šie įrankių bokšteliai, valdomi servovarikliais, yra tinkamas sprendimas pažangiems tekinimo centrams.

Plačiau...

CT-20 vainiko bokštelis sukurtas transportavimo linijoms ir specialiems įrenginiams. Jis gali atlikti tekinimo ir frezavimo darbus itin našiai.

Hidrauliniu būdu, be pakėlimo, valdomas sujungimas ir atjungimas
Dvikryptis sukimas
Hirth movos užtikrina didesnį standumą ir tikslumą
Visos diskų stotys pritaikytos naudojamui su rotaciniais įrankiais
Tiesioginis perdavimas iš variklio į įrankį užtikrina geresnius frezavimo darbus net ir esant dideliam greičiui
Įrankio sukimosi greitis iki 12.000 aps./min
Jungtis DIN 5480 ir nulinio fiksavimo sistema
■ Servovariklis valdo bokštelio indeksavimą ir besisukančius įrankius

Plačiau...

„Duplomatic“ sukaupė nemenką patirtį kuriant ir gaminant įvairius įrankių diskus. Pradedant nuo įprasto tipo su jungtimi DIN 69880 (VDI tipas), kurio galimas skersmuo - nuo 16 mm iki 80 mm, ar kiti varianati, tokie kaip lizdo tipas, BMT, CDI ir pan.

Įrankių diskai tapo pagrindine „bokšto sistemos“ dalimi, nes nuo jos tikslumo priklauso apdirbimo kokybės. Dažniausiai, varomųjų įrankių bokštelių atveju, tobulas išdėstymas, tarp rotuojančio įrankio laikiklio jungties ir bokštelio galios įsiurbimo, užtikrina geriausius rezultatus. Dėl šios priežasties „Duplomatic“ pateikia diskų testavimo sertifikatą, praneša apie geometrijos toleranciją ir koreguoja disko vertes.

Plačiau...

Paskutinė „B-Axis“ karta sukurta taikant tiesioginės pavaros sprendimus. Taip pašalinant įprastas mechaninės transmisijos keliamas problemas, kaip gedimai, triukšmas, šildymas ir pavaros gedimai sukelti avarijų.

Plačiau...

Pasitelkus gerają patirtį taikant tiesioginės pavaros technologijas B-ašyje, „Duplomatic“ sukūrė naują rotacinių tekinimo skydų seriją. „Duplomatic“ rotaciniai tekinimo skydai - aukšto tikslumo nustatant padėtį ir didelio greičio derinys. Indeksuotas velenas leidžia prie įrenginio jungti net statinius įrankius, tad įtaisas lengvai pritaikomas apdirbimo centruose. 

Remiantis originaliu „Duplomatic“ patentu, šis nepertraukiamasis rotacinis tekinimo skydas gali būti aprūpintas indeksavimo sistema („Hirth“ jungtimi), taip užtikrinant maksimalų standumą atliekant didelius frezavimo darbus.

Plačiau...

Norint pabaigti didžiąją dalį darbų tekinimo centre, įrankių bokšteliui tenka dirbti su sukamaisiais įrankiais gan ilgą. Siekiant išgauti geriausius rezultatus, besisukantys įrankių laikikliai tapo pagrindiniu „bokšto sistemos“ elementu.

„Duplomatic“ buvo vienas iš besisukančių įrankių laikiklių dizaino pionierių. Dabar bendrovė gali pasiūlyti naują produktą, kuris sujungia puikius rezultatus ir patikimumą.
Daugiausia pastangų įdėta siekiant šių tikslų:

■ didelis standumas
■ temperatūros kontrolė
■ žemas triukšmo lygis

„Duplomatic“ siūlo platų DIN 69880 (VDI) ir BMT tipų pasirinkimą, skirtingas įrankių tvirtinimo sistemas (ER kolektorius, griebtuvas, frezavimo galvutė, „Capto“ ir pan.), DIN 5480, 1809 jungtis ir specialias jungtis pagal užsakymą.

 

Plačiau...