Pradinis » Komponentai pramonei » PNEUMATIKA » PNEUMAX » MECHATRONINĖS JUDESIO SISTEMOS
Rodyti tik prekes sandėlyje
Rodyti tik akcijines prekes
Rodyti kainas su PVM
MECHATRONINĖS JUDESIO SISTEMOS

VALDOMI KOMPAKTIŠKI CILINDRAI - sumažintais bendraisiais matmenimis, naudojami objektų suspaudimui, perdavimui ir apdorojimui daugelyje pramonės sektorių. Taip pat, šie cilindrai gali būti pritaikyti stumimui, kėlimui ir stabdymui.

Šie kompaktiški cilindrai puikiai pritaikomi, kai reikalaujama mažesnių matmenų ir ant-sukimosi savybių derinio.

Plačiau...

DIDELIŲ APKROVŲ, VALDOMAS, TRUMPAEIGIS KOMPAKTIŠKAS CILINDRAS - sumažintais bendraisiais matmenimis, naudojami objektų suspaudimui, perdavimui ir apdorojimui daugelyje pramonės sektorių. Taip pat, šie cilindrai gali būti pritaikyti stumimui, kėlimui ir stabdymui.

Plačiau...

DVIGUBŲ STRYPŲ SLENKANTYS ĮTAISAI - 6200 serijos linijiniai kreipiamieji įtaisai yra platūs cilindrai, naudojami apdorojimui, cilindrų dvigubų stūmoklių konstrukcija leidžia išvystyti didelę jėgą.

Plačiau...

STUMIANTIS / TRAUKIANTIS DVIGUBŲ STRYPŲ SLENKANTIS ĮTAISAS - 6210 serijos linijiniai kreipiamieji įtaisai yra platūs cilindrai, naudojami apdorojimui, cilindrų dvigubų stūmoklių konstrukcija leidžia išvystyti didelę jėgą.

Dvigubų strypų ir dvigubos jungės, 6210 serijos įtaiso, konstrukcija leidžia tvirtinti įtaiso korpusą ir naudoti jo strypų galus, arba pritvirtinti strypų galus, o korpusą naudoti, kaip judančią dalį. Priklausomai nuo pritaikymo, vamzdelis prie cilindro jungiamas per korpusą arba strypus.

Plačiau...

KAMPINIS PNEUMATINIS SPAUSTUVAS 6300 serijos, paprastai naudojamos sudėtingose ​​sistemose, kaip surinkimo mašinos, robotai, manipuliatoriai ir kt.

Plačiau...

180° KAMPINIS PNEUMATINIS SPAUSTUVAS 6300 serijos, paprastai naudojamos sudėtingose ​​sistemose, kaip surinkimo mašinos, robotai, manipuliatoriai ir kt.

Plačiau...

180° KAMPINIS KRUMPLIASTIEBIS PNEUMATINIS SPAUSTUVAS 6300 serijos, paprastai naudojamos sudėtingose ​​sistemose, kaip surinkimo mašinos, robotai, manipuliatoriai ir kt.

Plačiau...

LYGIAGRETUS PNEUMATINIS SPAUSTUVAS 6300 serijos, paprastai naudojamos sudėtingose ​​sistemose, kaip surinkimo mašinos, robotai, manipuliatoriai ir kt.

Plačiau...

PLAČIAI ATSIDARANTIS LYGIAGRETUS PNEUMATINIS SPAUSTUVAS 6300 serijos, paprastai naudojamos sudėtingose ​​sistemose, kaip surinkimo mašinos, robotai, manipuliatoriai ir kt.

Plačiau...

3 PIRŠTŲ LYGIAGRETUS PNEUMATINIS SPAUSTUVAS 6300 serijos, paprastai naudojamos sudėtingose ​​sistemose, kaip surinkimo mašinos, robotai, manipuliatoriai ir kt.

Plačiau...

DVIGUBO STOVO CILINDRAS SU PASUKAMU STALU, 6400 serijos, dviguba krumpliastiebio sistema, krumpliastiebiniu įrenginiu, paverčia stūmoklio tiesinį judesį sukamuoju judesiu.

Plačiau...

MENTINIAI PASUKAMI CILINDRAI 6420 cilindrų serija, suprojektuota veikti 90–180° arba 270°. Dėl kompaktiškų matmenų šie cilindrai yra pritaikomi uždaroje erdvėje.

Plačiau...

LAISVAI TVIRTINAMI CILINDRAI 6500 serija

Plačiau...

SLYSTANTIS CILINDRAS 6600 serija

Plačiau...

KREIPIANTIEJI CILINDRAI 6700 serija

Plačiau...

HIDRAULINIS AMORTIZATORIUS 6900 serija

Plačiau...