Rodyti tik prekes sandėlyje
Rodyti tik akcijines prekes
Rodyti kainas su PVM
ORO PARUOŠIMAS

1700 Serija - Dydis 1

Pneumatinės grandinės eksploatavimo sauga ir patvarumas priklauso nuo suspausto oro kokybės.
Oro paruošimo įrenginio dydis 1
G1 / 8 "-G1 / 4"

Plačiau...

1700 Serija - Dydis 2Moduliniai 2-ojo dydžio oro paruošimo blokai, kaip ir 1-ojo dydžio, turi platų derinių asortimentą.
Oro paruošimo įrenginio dydis 2
G1 / 4 "-G3 / 8"

Plačiau...

3 dydžio modulinių oro paruošimo įrenginių grupė, kaip 1 ir 2 dydžių, turi platų derinių asortimentą.
Oro paruošimo įrenginio dydis 3
G3 / 8 "-G1 / 2"

Plačiau...

1700 Serija - Dydis 44 dydžio modulinių oro paruošimo įrenginių grupė, kaip 1, 2, ir 3 dydžių, turi platų derinių asortimentą.
Oro paruošimo įrenginio dydis 4
G1 “

Plačiau...

1700 Serija - Elektroniniai proporciniai slėgio reguliatoriaiŠiuolaikinei pramonei reikalingi aukštos kokybės pneumatiniai komponentai. Todėl galimybė valdyti parametrus, kurie lemia komponentų greitį, trauką ir sukimo momentą yra būtina.

Plačiau...

Sumažintos „Pneumax“ proporcinių reguliatorių serijos apjungia visas pagrindines 521 serijos ypatybes, išskyrus ekraną ir analoginę / skaitmeninę išvestį.
Svarbus pranašumas yra aukštas slėgio reguliavimo tikslumas, greitas reagavimas, surinkimo galimybės ir sumažinti matmenys.

Plačiau...

1700 Serija - Slėgio stiprintuvaiSlėgio stiprintuvas su 1-2 slėgio santykiu, naudojantis suslėgtą orą iš grandinės, kurioje jis įmontuotas.

Plačiau...

1700 Series - Slėgio stiprintuvai P+ SerijaSlėgio stiprintuvas P+ turi integruotą slėgio reguliatorių, kuris reguliuoja išeinantį slėgį P2. Vidinės grandinės konstrukcija užtikrina aukštą srautą ir greitą užpildymo laiką per įmontuotas prietaiso G1/8" monometro jungtis, leidžiančias stebėti įvesties ir išvesties slėgį.

Plačiau...

1700 Serija - Dydis 1 AIRPLUSLengvas surinkimas, dizainas, našumas ir konkurencingos kainos yra tik kelios pagrindinės naujųjų „Pneumax Spa FRL“ įrenginių savybės. „AIRPLUS“ serija buvo sukurta naudojant naujausias projektavimo ir gamybos technologijas, siekiant aukšto našumo, supaprastinti ir pagreitinti diegimo procesus.
Oro paruošimo įrenginių blokai, 1 dydis - AIRPLUS G1/8"-G1/4"

Plačiau...

1700 Serija - Dydis 2 AIRPLUSLengvas surinkimas, dizainas, našumas ir konkurencingos kainos yra tik kelios pagrindinės naujųjų „Pneumax Spa FRL“ įrenginių savybės. „AIRPLUS“ serija buvo sukurta naudojant naujausias projektavimo ir gamybos technologijas, siekiant aukšto našumo, supaprastinti ir pagreitinti diegimo procesus.
Oro paruošimo įrenginių blokai, dydis 2 - AIRPLUS G1/4"-G3/8"

Plačiau...

1700 Serija - Dydis 3 AIRPLUSLengvas surinkimas, dizainas, našumas ir konkurencingos kainos yra tik kelios pagrindinės naujųjų „Pneumax Spa FRL“ įrenginių savybės. „AIRPLUS“ serija buvo sukurta naudojant naujausias projektavimo ir gamybos technologijas, siekiant aukšto našumo, supaprastinti ir pagreitinti diegimo procesus.
Oro paruošimo įrenginių blokai, dydis 3 - AIRPLUS G3/8"-G1/2"

Plačiau...

1700 Serija - Dydis 4 AIRPLUSLengvas surinkimas, dizainas, našumas ir konkurencingos kainos yra tik kelios pagrindinės naujųjų „Pneumax Spa FRL“ įrenginių savybės. „AIRPLUS“ serija buvo sukurta naudojant naujausias projektavimo ir gamybos technologijas, siekiant aukšto našumo, supaprastinti ir pagreitinti diegimo procesus.
Oro paruošimo įrenginių blokai, dydis 4 - AIRPLUS G1"

Plačiau...

„PNEUMAX AIRPLUS TG3“ serijos tiekimo ir išleidimo vožtuvai su elektro-pneumatiniu valdymu ir grįžtančia spyruokle, su vožtuvo būklės diagnostine sistema su galimybe sukurti dvigubą kanalą sistemos dubliavimui nustatyti.

Vožtuvo būklė yra nuolat stebima diagnostikos sistemos, naudojant Hall efekto jutiklį, kuris nuskaito ritės ir fiksuoja vožtuvo padėtį.

Viengubas SAFELINE tiekimo ir išleidimo vožtuvas yra klasifikuotas 2 KATEGORIJOS komponentas, pagal ISO EN 13849 ir ​​yra tinkamas naudoti saugos grandinėse PL = C.

 

 

Dvigubas SAFELINE tiekimo ir išleidimo vožtuvas yra klasifikuotas 4 KATEGORIJOS komponentas, pagal ISO EN 13849 ir ​​yra tinkamas naudoti saugos grandinėse PL = E.

Plačiau...