Rodyti tik prekes sandėlyje
Rodyti tik akcijines prekes
Rodyti kainas su PVM
TRANSMISIJŲ ALYVA

NESTE HYPOIDI LS Speciali hipoidinė alyva, skirta užsiblokuojantiems riboto slydimo (LS-limited slip) diferencialams API GL-5 tepti. Atitinka specifikacijos MIL-L-2015D reikalavimus.

NESTE HYPOIDI MP alyva, skirta lengvųjų automobilių ir sunkvežimių bei autobusų varančiųjų tiltų diferencialams, taip pat žemkasių ir miškų ruošos mašinų pavarų dėžėms tepti. Alyvoje yra ribinio slėgio (EP - extreme pressure) priedų, kurie saugo trinties paviršius nuo dilimo esant aukštai temperatūrai ir didelėms apkrovoms. Alyvą galima naudoti ir mechaninėms pavarų dėžėms su sinchronizatoriais, jeigu neuždrausta naudoti GL-5 lygio alyvą. SAE 80W-90 - daugiafunkcė alyva, skirta visiems sezonams. SAE 80W-140 alyva, skirta sunkvežimių ir žemkasių varančiųjų tiltų diferencialams ir transmisijoms tepti. SAE 90 alyva patvirtinta kaip Mercedes Benz galinių tiltų alyva. Viršija tokių specifikacijų reikalavimus: MIL-L-2105D, MB 235 (SAE 90).

Plačiau...

Sintetinė alyva, skirta automatinėms pavarų dėžėms, hidrotransformatoriams, vairo stiprintuvams, hidraulinėms movoms. Alyva taip pat tinka mechaninėms pavarų dėžėms tepti. Gali būti naudojama bet kokiose General Motors transporto priemonėse ir naujuosiuose Ford modeliuose, taip pat ir kituose automobiliuose. Viršija tokių specifikacijų reikalavimus: GM tipas A Suffix A, GM Dexron IIIG, Allison C3 ir C4, Ford M2C-138 CJ, M2C 166 H, Voith DIWA ir Ford Mercon. Alyva raudonos spalvos.

Plačiau...

Tai šviesi pramoninė transmisijų ir reduktorių alyva, kurioje yra priedų, saugančių nuo dilimo, ji gaminama iš aukštos kokybės mineralinės bazinės alyvos. Joje yra specialių priedų su siera ir fosforu, padidinančių atsparumą oksidavimuisi, slėgiui ir dėvėjimuisi esant aukštai temperatūrai. Visa tai užtikrina ilgą naudojimo laiką. Neste Vaihteisto EP būdingos savybės: neputoja, atspari korozijai, atskiria vandenį, aukšta pliūpsnio temperatūra, geras klampos indeksas. Neste Vaihteisto EP gali būti naudojama pramoninėse krumplinėse ir sliekinėse pavarose, veikiančiose esant didelėms apkrovoms ir aukštai temperatūrai, kur minimalus FZG apkrovos laipsnis yra 12 pagal DIN 51354. Vaihteisto 320 EP ypač tinka pramonės įrenginių sliekinėms pavaroms tepti.

Plačiau...