Показывать только доступные товары
Показывать только товары со скидками
Показывать цены с НДС
МАСЛА ДЛЯ ТРАНСМИССИЙ

NESTE HYPOIDI LS Speciali hipoidinė alyva, skirta užsiblokuojantiems riboto slydimo (LS-limited slip) diferencialams API GL-5 tepti. Atitinka specifikacijos MIL-L-2015D reikalavimus.

NESTE HYPOIDI MP alyva, skirta lengvųjų automobilių ir sunkvežimių bei autobusų varančiųjų tiltų diferencialams, taip pat žemkasių ir miškų ruošos mašinų pavarų dėžėms tepti. Alyvoje yra ribinio slėgio (EP - extreme pressure) priedų, kurie saugo trinties paviršius nuo dilimo esant aukštai temperatūrai ir didelėms apkrovoms. Alyvą galima naudoti ir mechaninėms pavarų dėžėms su sinchronizatoriais, jeigu neuždrausta naudoti GL-5 lygio alyvą. SAE 80W-90 - daugiafunkcė alyva, skirta visiems sezonams. SAE 80W-140 alyva, skirta sunkvežimių ir žemkasių varančiųjų tiltų diferencialams ir transmisijoms tepti. SAE 90 alyva patvirtinta kaip Mercedes Benz galinių tiltų alyva. Viršija tokių specifikacijų reikalavimus: MIL-L-2105D, MB 235 (SAE 90).

Подробнее...

Sintetinė alyva, skirta automatinėms pavarų dėžėms, hidrotransformatoriams, vairo stiprintuvams, hidraulinėms movoms. Alyva taip pat tinka mechaninėms pavarų dėžėms tepti. Gali būti naudojama bet kokiose General Motors transporto priemonėse ir naujuosiuose Ford modeliuose, taip pat ir kituose automobiliuose. Viršija tokių specifikacijų reikalavimus: GM tipas A Suffix A, GM Dexron IIIG, Allison C3 ir C4, Ford M2C-138 CJ, M2C 166 H, Voith DIWA ir Ford Mercon. Alyva raudonos spalvos.

Подробнее...