Rodyti tik prekes sandėlyje
Rodyti tik akcijines prekes
Rodyti kainas su PVM
APSAUGINIAI VOŽTUVAI AUKŠTAM SLĖGIUI

CART - įsukamas slėgio mažinimo vožtuvas. Vožtuvai, naudojami maksimaliam slėgiui hidraulinėse sistemose apriboti arba apsaugoti grandinės dalis nuo viršslėgio. Galimi šešių dydžių, skirtingų srauto ir slėgio diapazonų.

Kasetės išpildymas skirtas sumažinti blokų ir kolektorių matmenis, nepažeidžiant funkcinių savybių. RS versija atitinka Mašinų direktyvą (2006/42 / EB), ir yra su gamykloje iš anksto nustatytu ir švinu užantspauduotu reguliavimu. 

Plačiau...

ARE yra diskinio tipo apsauginiai vožtuvai su sriegiais, skirti montavimui linijoje. Srautas P → T leidžiamas, kai slėgio jėga, veikianti ventilio lėkštelę, viršija spyruoklės jėgą.

Slėgis reguliuojamas varžtu veikiančiu spyruoklę. Sukimas pagal laikrodžio rodyklę didina slėgį. Šie vožtuvai yra dviejų dydžių, kurių anga P = G 1/4 "arba G 1/2".
RS versija atitinka Mašinų direktyvą (2006/42 / EB), yra su gamykliniais nustatymais ir švinu užantspauduotu reguliavimu.

Plačiau...

ISO kasetės konstrukcijos slėgio reguliavimo vožtuvai yra skirti slėgiui sumažinti ar kompensuoti. Jie pagaminti iš funkcinės dangos ir 2 krypčių „SC LI“ įsukamo užtaiso. Priklausomai nuo valdiklio tipo, dangtelyje yra kontrolinis išleidimo vožtuvas maksimaliam slėgio reguliavimui ir solenoidinis vožtuvas išleidimui.

„SC LI“ užmaunamą kasetę galima įsigyti su skirtingais lėkštiniais ventiliais slėgio optimizavimui. Įtaisas pagamintas iš lėkštinio ventilio, įstumto į rankovę ir spyruokle laikomo normaliai uždaroje padėtyje, esant skirtingoms trūkinėjančio slėgio vertėms.

Dydis: 16 - 18 ISO 7368
Maks. srautas: 4900 l / min, kai Δp = 5 bar
Maks. slėgis: 420 bar

Plačiau...