Pradinis » Komponentai pramonei » HIDRAULIKA » ATOS HIDRAULIKA » VOŽTUVAI SU TÜV SERTIFIKACIJA
Rodyti tik prekes sandėlyje
Rodyti tik akcijines prekes
Rodyti kainas su PVM
VOŽTUVAI SU TÜV SERTIFIKACIJAKryptiniai vožtuvai su įmontuotu tvarkikliu ir LVDT keitikliu. Turintys IEC 61508 Saugos Integralumo ir ISO 13849 Efektyvumo lygius, sertifikuoti TÜV.

Proporciniai saugos vožtuvai, skirti naudoti įrenginių hidraulinėse grandinėse, kurios turi atitikti Mašinų direktyvos 2006/42/EB saugos reikalavimus. Priklausomai nuo vožtuvo savybių, jis yra skirtas atlikti saugos funkcijas, atliekant standartinį hidraulinių pavarų krypties, greičio, slėgio / jėgos ar padėties valdymą.

Saugos funkcija padeda sumažinti galimų pavojų, kurie gali atsirasti tam tikrame įrenginio darbo ciklo etape, riziką.

/K - su įjungimo-išjungimo signalais, kuriuos suaktyvina įrenginio centrinis blokas (PLC). Centrinis blokas slopina proporcingo vožtuvo /K reguliavimą įjungiant įjungimo-išjungimo signalus, esant avarinei situacijai ar specifiniams darbo ciklo reikalavimams. 
Kai vožtuvo komandų įvestis išjungiama, vožtuvo tvarkyklė generuoja įjungimo-išjungimo išvesties signalus. Kai tik ritė pasiekia saugos padėtį, patvirtindama, kad buvo sustabdytas hidraulinis reguliavimas - įrenginio centrinis blokas (PLC) priima gautą informaciją kaip „saugią būklę“.

/U - su dvigubu maitinimo šaltiniu, kurį aktyvuoja įrenginio centrinis blokas (PLC). Centrinis blokas slopina proporcinio vožtuvo reguliavimą slopina proporcinio vožtuvo /U reguliavimą, nutraukdamas vožtuvo solenoidų maitinimą ekstremalios situacijos atveju, arba esant specifiniams darbo ciklo reikalavimams.

Nutrūkus energijos tiekimui į solenoidą, vožtuvo tvarkyklė išlieka aktyvi. Dėl atskiro loginio maitinimo šaltinio, gedimo signalas perduodamas į įrenginio centrinį bloką (PLC), kuris priima informaciją kaip diagnostinius signalus.

Plačiau...