Rodyti tik prekes sandėlyje
Rodyti tik akcijines prekes
Rodyti kainas su PVM
SLĖGIO KOMPENSATORIAIDvikrypčiai sprogimui atsparūs proporciniai kasetės vožtuvai be keitiklio, atliekantys slėgio kompensatoriaus, apsauginio ar redukcinio vožtuvo funkcijas.  Vožtuvai aprūpinti sprogimui atspariu proporciniu solenoidu, sertifikuotu saugiam darbui pavojingoje ir potencialiai sprogioje aplinkoje.

Daugialypis sertifikavimas:

  • ATEX, IECEx, EAC ir PESO II 2G dujų grupei ir II 2D kategorijos atsparumas dulkėms
  • ATEX ir IECEx I M2 dujų grupei (kasyba)
  • cULus Šiaurės Amerikos sertifikavimas C ir D grupės dujoms

Nedegus solenoido gaubtas apsaugo nuo atsitiktinio vidinio kibirkščiavimo ar gaisro sklidimo į išorinę aplinką. Solenoidas riboja paviršiaus temperatūrą klasifikuojamose ribose.

Plačiau...

Dvikrypčiai sprogimui atsparūs proporciniai kasetės vožtuvai be keitiklio, atliekantys slėgio kompensatoriaus, apsauginio ar redukcinio vožtuvo funkcijas. Vožtuvai aprūpinti sprogimui atsparia borto tvarkykle ir proporciniu solenoidu, sertifikuotu saugiam darbui pavojingoje ir potencialiai sprogioje aplinkoje.

Daugialypis sertifikavimas: ATEX ir IECEx II 2G dujų grupei ir II 2D kategorijos atsparumas dulkėms

Nedegus vidinės skaitmeninės tvarkyklės ir solenoido gaubtas apsaugo nuo atsitiktinio vidinio kibirkščiavimo ar gaisro sklidimo į išorinę aplinką. Solenoidas ir skaitmeninė tvarkyklė riboja paviršiaus temperatūrą klasifikuojamose ribose.

Plačiau...

Dvikrypčiai sprogimui atsparūs proporciniai kasetės vožtuvai su slėgio keitikliu, atliekantys slėgio kompensatoriaus, apsauginio ar redukcinio vožtuvo funkcijas. Vožtuvai aprūpinti sprogimui atsparia borto tvarkykle, slėgio keitikliu ir proporciniu solenoidu, sertifikuotu saugiam darbui pavojingoje ir potencialiai sprogioje aplinkoje.

Daugialypis sertifikavimas: ATEX ir IECEx II 2G dujų grupei ir II 2D kategorijos atsparumas dulkėms

Nedegus vidinės skaitmeninės tvarkyklės, keitiklio ir solenoido gaubtas apsaugo nuo atsitiktinio vidinio kibirkščiavimo ar gaisro sklidimo į išorinę aplinką. Solenoidas ir skaitmeninė tvarkyklė riboja paviršiaus temperatūrą klasifikuojamose ribose.

Plačiau...