Rodyti tik prekes sandėlyje
Rodyti tik akcijines prekes
Rodyti kainas su PVM
SAUGOS VOŽTUVAI SU MECHANINIAIS MIKROJUNGIKLIAISPapildomi saugos vožtuvai su /FC mechaniniais mikrojungikliais, atitinkantys Mašinų direktyvos 2006/42/EB reikalavimus. Šie vožtuvai yra aprūpinti FC mechaniniu mikrojungikliu, kuris tiekia elektrinį įjungimo ir išjungimo signalą ir leidžia nurodyti vožtuvo ritės / lėkštės padėtį.

 

Šis vožtuvas atlieka saugos funkcija, susidarius avarinėms sąlygomis, nutraukia hidraulinę elektros liniją. Taip išvengiama pavojingų mašinų pavaros judesių. Ritės padėtį nurodantis signalas praneša mašinos valdikliui apie hidraulinės linijos būseną „atidaryta arba perimta“.

 

Šiuos vožtuvus galima tiesiogiai ir valdyti, be to, jie išlaiko tas pačias hidraulines ir elektrines charakteristikas kaip ir standartiniai gaminiai, iš kurių jie yra išvesti. Klasikinis taikymo pavyzdys: presuose arba pūtimo mašinose. Saugos vožtuvai naudojami nukreipti skysčio energiją į vieną ar daugiau pavarų, vos atsidarius mechaniniam saugos įtaisui („vartai“), ar suveikus komandai „avarinis sustojimas“.

Plačiau...